Praca: Monter liniowy z językiem niemieckim

www.elbud.katowice.pl

Elbud Katowice Sp. z o.o. to duża firma wykonawcza z branży energetycznej mająca ponad 70 lat tradycji, której siedziba znajduje się w Katowicach.

Poszukujemy monterów/budowlańców z komunikatywną znajomością języka niemieckiego do pracy na budowach prowadzonych przez nas w Niemczech.

Monter liniowy z językiem niemieckim
Obowiązki:
  • praca fizyczna w brygadzie przy wykonywaniu prac monterskich na liniach elektroenergetycznych wysokich i najwyższych napięć lub przy budowie/modernizacji stacji elektroenergetycznych
  • praca w delegacji na terenie Niemiec
Wymagania:
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • gotowość do pracy w delegacji
  • doświadczenie w pracy w Niemczech
  • doświadczenie/wykształcenie elektryczne oraz brak lęku do pracy na wysokości będzie dodatkowym atutem
Oczekujemy:
  • zaangażowania w pracę;
  • odpowiedzialności;
  • sprawności fizycznej;
  • rzetelności przy wykonywaniu obowiązków;
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę w dużej, stabilnej Polskiej firmie
  • pracę za granicą (Niemcy)
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz przynależne diety
  • zakwaterowanie na terenie Niemiec podczas wykonywania pracy
  • świetną atmosferę w pracy w zespole doskonałych fachowców
  • atrakcyjny pakiet socjalny

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Elbud Katowice Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV, dla celów prowadzenia rekrutacji. Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się na naszej stronie internetowej: www.elbud.katowice.pl w zakładc BEZPIECZEŃSTWO.