Praca: Monter mebli

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Monter mebli
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/20/1601
OBOWIĄZKI:
Praca na stanowisku montera mebli kuchennych,skladanie mebli, montaż u klienta
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: praktyka zawodowa

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : doświadczenie w zawodzie na w/w stanowiskuz[Umiejętność 1] : umiejętność obsługi narzędzi stolarskich

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 880 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia