Praca: Monter nadwozi samochodów ciężarowych

Ogłoszenie numer: 4377943, z dnia 2021-04-02

Karlskrona Bilskadecenter poszukuje pracowników na stanowisko:

Monter nadwozi samochodów ciężarowych

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Szwecja / Karlskrona

Zadania:

  • montaż/demontaż/naprawa elementów nadwozia

Wymagania

  • doświadczenie
  • znajomość budowy tego typu pojazdów i umiejętność montażu/demontażu poszczególnych zespołów i mechanizmów

Oferujemy

  • firma zapewnia nieodpłatne zakwaterowanie oraz dojazd do pracy
  • praca w pełni legalna z pełnym pakietem świadczeń
  • możliwość pracy w nadgodzinach