Praca: Monter okien, elewacji

W naszej ponad 20-letniej historii braliśmy udział w wielu inwestycjach na terenie krajów UE.

Nasza działalność obejmuje prace spawalnicze, montażowe, budowlane i pokrewne.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,

odwiedź naszą stronę internetową: www.montbau.pl

Monter okien, elewacji
woj. kujawsko-pomorskie
Opis stanowiska:
  • Praca przy montażu okien.
  • Technologia szkło - aluminium.
  • Praca ze zwyżek, platform roboczych.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracach budowlano -montażowych..
  • Zdolność do pracy na wysokości.
Mile widziane:
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Uprawnienia na zwyżki, platformy.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Polską umowę o pracę.
  • Bezpłatny transport
  • Bezpłatne zakwaterowanie