Praca: Monter podzespołów i zespołów elektronicznych (nr 0247)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Monter podzespołów i zespołów elektronicznych (nr 0247)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/0247
OBOWIĄZKI:
montowanie podzespołów i zespołów elektronicznych zgodnie z dokumentacją techniczną; wykonywanie pomiarów parametrów, testowanie i uruchamianie podzespołów i zespołów elektronicznych po montażu; dokumentowanie wykonanego montażu podzespołów i zespołów elektronicznych; dokumentowanie wykonanych pomiarów, testowania i uruchamiania podzespołów i zespołów elektronicznych, organizowanie własnego stanowiska pracy zgodnie z obowiązującymi wymaganiami ergonomii, przepisami BHP, ochrony przeciwpożarowej i przeciwporażeniowej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Monter podzespołów i zespołów elektronicznych (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 2)
Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: czytanie rysunku technicznego

Wymagania inne:

mile widziane wykształcenie średnie oraz 2-3 miesiące doświadczenia na stanowisku, umiejętność montowania podzespołów i zespołów elektronicznych, umiejętność obsługi urządzeń do testowania i pomiarów podzespołów i zespołów elektronicznych, gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, mile widziana znajomość języka ukraińskiego lub/i rosyjskiego-praca w brygadach cudzoziemskich

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy