Praca: Monter sieci teletechnicznych

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Monter sieci teletechnicznych
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/22/1658
OBOWIĄZKI:
-zaciąganie kabli w istniejącej kanalizacji teletechnicznej-wdmuchiwanie kabli światłowodowych-wykonywanie przepustów kablowych-pomoc przy wieszaniu kabli-pomoc przy wykopach i odtwarzaniu nawierzchniStaż odbywać się będzie w dzielnicy: Bydgoszcz Wschód
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy