Praca: Monter sieci wodnych i kanalizacyjnych

Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie
Monter sieci wodnych i kanalizacyjnych
Miejsce pracy: Plebanka
Numer: StPr/21/0023
OBOWIĄZKI:

naprawy wod-kan

Miejsce pracy:

Plebanka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie

Zobacz podobne oferty

  • Monter hal

  • Grupa MGN Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: wczoraj
    • Miejsce pracy: Niemcy Stanowisko: poszukujemy pracowników do montażu hal logistycznych praca na elewacji przy montażu kasetonów, blach, płyt typu „sandwich” Wymagania:...

  • Zobacz więcej
  • Monter rurociągów

  • MULTiSERWIS Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2021-04-16
    • Miejsce pracy: Holandia, Finlandia Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za: Montaż rurociągów i połączeń kołnierzowych Przygotowanie rur do spawania...

  • Montażysta Mebli

  • AGATA Spółka Akcyjna Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Włocławek Dodane: 2021-04-16
    • Do głównych obowiązków na tym stanowisku będzie należało: Montaż mebli pokojowych oraz kuchennych w Salonie Agata; Prace pomocnicze związane z instalacją i montażem mebli;...