Praca: Monter - spawacz

Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
Monter - spawacz
Miejsce pracy: Grudziądz
Numer: StPr/21/0031
OBOWIĄZKI:
Prace remontowe: monterskie, ślusarskie, hydrauliczne, spawalnicze przy rurociągach ciepłowniczych oraz instalacjach c.o. i c.w.u.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wymagany kurs spawacza oraz certyfikat na spawanie we wszystkich pozycjach metodą acetylenowo - tlenową oraz elektryczną elektrodą otuloną (mile widziane spawanie metodą TIG); mile widziane świadectwo kwalifikacyjne Grupy 1 i Grupy 2; Wymagane minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku spawacza. Wymagana dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w zespole;umiejętność szybkiego uczenia się spawania w trudno dostępnych miejscach; dokładność, rzetelność i zaangażowanie w powierzone prace.

Miejsce pracy:

Grudziądz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu