Praca: Monter stolarki budowlanej

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Monter stolarki budowlanej
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/24/1151
OBOWIĄZKI:
pomiary, przygotowanie, demontaż starej, montaż nowej stolarki okiennej i drzwiowej, montaż oraz składanie gotowych mebli, balustrad, bram, stopnic schodów wewnętrznych, montaż fasad oraz konserwacja ww. elementów, prace w zakresie modernizacji i odnawiania istniejących ww. elementów, prace towarzyszące obróbkom pomontażowym, czyli drobne prace murarskie, tynkarskie, malarskie czy wykończeniowe, a także te związane z demontażem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: praca w zespole
Uprawnienia: sumienność i punktualność

Wymagania inne:

doświadczenie min. 3 m-ce w branży budowlano-remontowej, praktyczne umiejetności posługiwania się podstawowymi urządzeniami i podstawowymi narzędziami wykończeniowymi, chęć doskonalenia się

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 do 4 600 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia