Praca: Monter taboru szynowego (nr 0413)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Monter taboru szynowego (nr 0413)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/0413
OBOWIĄZKI:
wykonywanie prac związanych z przygotowaniem do montażu, demontażu i regulacją różnego rodzaju maszyn kolejowych (wagony, lokomotywy, pociągi), regulowanie i ustawianie zespołów taboru szynowegopraca na dwie zmiany: 6:00-14:00, 14:00-22:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Monter taboru szynowego
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: obsługa elektronarzędzi
Uprawnienia: polerowanie
Uprawnienia: zdolności manualne

Wymagania inne:

umiejętność posługiwania się narzędziami ślusarsko-monterskimi, umiejętność polerowania, piłowania i docierania, dokładność, pracowitość, gotowość do pracy zmianowej i w niepełnym wymiarze czasu (30 godzin tygodniowo)

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy