Praca: Monter urządzeń energetyki odnawialnej

Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie
Monter urządzeń energetyki odnawialnej
Miejsce pracy: Piotrków Kujawski
Numer: StPr/22/0405
OBOWIĄZKI:
Praca w delegacji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Znajomość języków: ukraińskiego, rosyjskiego lub białoruskiego - stopień zaawansowany.Praca w delegacji - 9040 Gent, Schuurstraat 74, Belgia.

Miejsce pracy:

Piotrków Kujawski

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie