Praca: Monter wnętrz

PESA Bydgoszcz SA jest liderem polskiego rynku budowy, modernizacji oraz naprawy taboru szynowego, zatrudniającym około 2800 pracowników w kilku lokalizacjach na terenie całego kraju. W związku z dalszym rozwojem, PESA Bydgoszcz SA poszukuje obecnie specjalistów do pracy na stanowisku:

Monter wnętrz
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Zakres zadań:
  • wykonywanie prac ślusarskich
  • montaż galanterii na pojeździe (półki, fotele, poręcze)
  • wygłuszanie ścian bocznych
  • montaż podłóg i wyłożeń ścian
  • zabudowa kabin
  • montaż sufitów i izolacji
Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe (zasadnicze, średnie techniczne)
  • umiejętności wykonywania prac ślusarskich i/lub stolarskich
  • umiejętności wykonywania prac montażowych
  • umiejętność czytania rysunku technicznego będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowie o pracę, w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze, adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • atrakcyjny system motywacyjny, składający się z premii i świadczeń dodatkowych, w tym karta sportowa, karta kulturalna dofinansowanie do wypoczynku, program poleceń pracowniczych, program inicjatyw KAIZEN)
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego z dostępem do nowoczesnych technologii w jednej z największych firm w regionie
  • wysokie standardy BHP
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole