Praca: Monter wyrobów z tworzyw sztucznych (nr 2068)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Monter wyrobów z tworzyw sztucznych (nr 2068)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/2068
OBOWIĄZKI:
kompletowanie części do montażu zgodnie z kartą instruktażową, łączenie elementów za pomocą śrub, klejenia lub spawania, kontrola dopasowania części, oczyszczanie otworów łącznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Monter wyrobów z tworzyw sztucznych (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 2)
Uprawnienia: spawanie
Uprawnienia: czytanie rysunku technicznego

Wymagania dodatkowe:

Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

preferowane wykształcenie zawodowe lub średnie i minimum 2-miesięczne doświadczenie zawodowe, znajomość klejenia i spawania elementów z tworzyw sztucznych, czytanie kart instruktażowych, gotowość do pracy zmianowej, mile widziana znajomość języka ukraińskiego lub/i rosyjskiego-praca w brygadach cudzoziemskich

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy