Praca: Monter zabudowy

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego
Monter zabudowy
Miejsce pracy: Ostaszewo
Numer: StPr/21/1218
OBOWIĄZKI:

dobieranie materiałów podstawowych i dodatkowych do spawania, przygotowywanie elementów i materiałów do spawania zgodnie z dokumentacją techniczną, przygotowanie powierzhcni, elementów i części do spawania, wykonywanie operacji spawannia metodą TIG

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

kierunek wykształcenia : mechanik, elektryk

Miejsce pracy:

Ostaszewo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

3 000 - 3 570 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego