Praca: Monter


Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
Monter
Miejsce pracy: Grudziądz
Numer: StPr/20/1523
OBOWIĄZKI:
zgodny
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

oferta finansowana ze środków POWER NEET IV.

Miejsce pracy:

Grudziądz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Monter wnętrz

  • PESA Bydgoszcz SA Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: wczoraj
    • wykonywanie prac ślusarskich montaż galanterii na pojeździe (półki, fotele, poręcze) wygłuszanie ścian bocznych montaż podłóg i wyłożeń ścian zabudowa kabin montaż...

  • Zobacz więcej
  • Monter sieci wodnych i kanalizacyjnych

  • Powiatowy Urząd Pracy w Pułtusku Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Wiewiórki Dodane: 2020-11-27
    • Montaż instalacji zewnętrznych (wodociągi, kanalizacja sanitarna, kanalizacja deszczowa)Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

  • Zobacz więcej
  • Młodszy monter operator (nr 3462)

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2020-11-27
    • praca siedząco-stojąca-chodząca przy montażu kabli i wiązek kablowych polegająca na wyprodukowaniu wyrobu w oparciu o dokumentację, otrzymany materiał i narzędzia; praca na...

  • Zobacz więcej