Praca: Monter


Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego
Monter
Miejsce pracy: Młyniec Drugi
Numer: StPr/22/1329
OBOWIĄZKI:
Montowanie regałów sklepów, wiercenie odbojów, demontaż regałów sklepowych. Praca w delegacji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Praca w delegacji od poniedziałku do piątku, pracodawca zapewnia zakwaterowanie, wypłaca dietę.

Miejsce pracy:

Młyniec Drugi


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 23,37 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Monter Pomp Ciepła - do przyuczenia

  • Hymon Fotowoltaika Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: dzisiaj
    • W związku z trudną sytuacją na rynku pracy i masową falą zwolnień wychodzimy naprzeciw. Nie czekaj, aż ciężka sytuacja dopadnie i Ciebie i zyskaj nowe umiejętności już...

  • Zobacz więcej
  • Monter mebli, stolarz

  • Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Radomin Dodane: 2022-12-04
    • montaż mebli, dtolarka, dowóz do klienta Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: prawo jazdy kat B

  • Zobacz więcej
  • Monter sieci telekomunikacyjnych

  • Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Piotrków Kujawski Dodane: 2022-12-04
    • zgodnie z programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, informatyczne Wymagania inne: BRAK LĘKU WYOKOŚCI

  • Zobacz więcej