Praca: Monter(nr 4767)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Monter(nr 4767)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/22/4767
OBOWIĄZKI:
Montaż kanałów wentylacyjnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 25 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Zobacz podobne oferty

  • Monter nawierzchni kolejowej

  • Powiatowy Urząd Pracy w Żninie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Żnin Dodane: wczoraj
    • użytkowanie sprzętu mechanicznego przy robotach nawierzchniowych, pomoc przy budowie nawierzchni kolejowej, właściwe utrzymanie nawierzchni kolejowej, prace porządkowe na...

  • Zobacz więcej
  • Monter ociepleń budynków

  • Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Golub-Dobrzyń Dodane: wczoraj
    • Monter ociepleń budynków Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Kurs prawa jazdy kat. B

  • Monter instalacji

  • Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Grubno Dodane: 2023-02-01
    • montaż konstrukcji, montaż instalacji PV Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe