Praca: Monter/spawacz tig/mag (nr 2305)

Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu
Monter/spawacz tig/mag (nr 2305)
Miejsce pracy: Inowrocław
Numer: StPr/20/2305
OBOWIĄZKI:
- Spawanie stali metodą TIG lub MAG. - Spawanie stali konstrukcyjnej, stali nierdzewnej I aluminium. - Praca z dokumentacją techniczną - wymagana bardzo dobra znajomość rysunku technicznego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: monter-spawacz

Miejsce pracy:

Inowrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu