Praca: Murarz - pracownik ogólnobudowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy
Murarz - pracownik ogólnobudowlany
Miejsce pracy: Brodnica
Numer: StPr/20/0812
OBOWIĄZKI:
Prace na budowie, murowanie ścian, tynkowanie, prace wykończeniowe.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Pracodawca nie wymaga wykształcenia względem kandydatów, wymagane jest doswiadczenie zawodowe.------------------------------------------------------------------------------------------------Umowa na okres próbny z możliwością przedłużenia.Praca wykonywana na terenie miasta Brodnica w godz. 7:00-15:00. Przed zgłoszeniem się do pracodawcy kontakt telefoniczny.

Miejsce pracy:

Brodnica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy