Praca: Murarz


Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią
Murarz
Miejsce pracy: Chrząstowo
Numer: StPr/20/1029
OBOWIĄZKI:
murowanie, tynkowanie, ocieplanie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

doświadczenie zawodowe na stanowisku, chęci do pracy

Miejsce pracy:

Chrząstowo


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Murarz / Monter

  • e-r-s Polska sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2021-01-18
    • Miejsce pracy: projekty w Polsce i za granicą (Niemcy, Austria, Holandia itp.) Obowiązki: wykonywanie prac w zabudowie ogniotrwałej oraz ogólnobudowlanych prace murarskie i...

  • Zobacz więcej
  • Pomocnik murarza

  • Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bądkowo Dodane: 2021-01-18
    • Pomoc przy pracach murarskich - przygotowywanie zaprawy do murowania, przygotowywanie materiału do murowania, pomoc przy pracach ziemnych, dobra organizacja pracy na danym stanowisku....

  • Zobacz więcej
  • Murarz

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Chrząstowo Dodane: 2021-01-15
    • murowanie, tynkowanie, ocieplanie Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: doświadczenie zawodowe na stanowisku, chęci do pracy

  • Zobacz więcej