Praca: Murarz

Powiatowy Urząd Pracy w Żninie
Murarz
Miejsce pracy: Rogowo
Numer: StPr/21/0361
OBOWIĄZKI:

Zgodnie z programem stażu

Miejsce pracy:

Rogowo

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

Zobacz podobne oferty

  • Murarz / Monter

  • e-r-s Polska sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2021-05-05
    • Miejsce pracy: projekty w Polsce i za granicą (Niemcy, Austria, Holandia itp.) Obowiązki: wykonywanie prac w zabudowie ogniotrwałej oraz ogólnobudowlanych prace murarskie i...

  • Zobacz więcej
  • Murarz

  • Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Sępólno Krajeńskie Dodane: 2021-04-30
    • Prace budowlane przy wznoszeniu konstrukcji obiektów budowlanych. Wymagania inne: Mile widziane doświadczenie w zawodzie murarz, zbrojarz, cieśla szalunkowy itp.

  • Pomocnik murarza

  • Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bądkowo Dodane: 2021-04-27
    • Pomoc przy pracach murarskich - przygotowywanie zaprawy do murowania, przygotowywanie materiału do murowania, pomoc przy pracach ziemnych, dobra organizacja pracy na danym stanowisku....