Praca: Murarz


Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Murarz
Miejsce pracy: Świecie
Numer: StPr/22/0675
OBOWIĄZKI:
Budowa domów, układanie kostki brukowej, elewacje, kręcenie zbrojenia, szalumki
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: kurs: murarz
Uprawnienia: kurs brukarza

Miejsce pracy:

Świecie


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Murarz

  • K.O.B Kobnext Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: dzisiaj
    • Miejsce pracy: Niemcy Zakres obowiązków: Wykonywanie prac murarskich na zaprawę i na klej. Inne prace budowlane. Wymagania: Doświadczenie na stanowisku murarza Umiejętność...

  • Zobacz więcej
  • Murarz

  • Powiatowy Urząd Pracy w Lwówku Śląskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: wczoraj
    • roboty związane z wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych Wymagania konieczne: Zawód: Murarz (wymagany staż - lata: 2) Wykształcenie: podstawowe

  • Zobacz więcej
  • Pomocnik murarza

  • Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Stolno Dodane: 2022-06-29
    • Pomocnik murarza Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: umiejętność wykonywania robót budowlanych

  • Zobacz więcej