Praca: Murarz

Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie
Murarz
Miejsce pracy: Włocławek
Numer: StPr/20/0882
OBOWIĄZKI:
Prace murarskie przy wznoszeniu budynków wielorodzinnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Murarz
Wykształcenie: gimnazjalne, brak

Miejsce pracy:

Włocławek

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie

Zobacz podobne oferty

  • Kosmetolog

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: wczoraj
    • wykonywanie zabiegów kosmetycznych Wymagania konieczne: Zawód: Kosmetolog Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne

  • Zobacz więcej
  • Dozorca

    • ochrona osób i mienia na terenie zakładu oraz drobne prace porządkowe Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: orzeczenie o niepełnosprawności

  • Pracownik gospodarczy

    • prace porządkowe, sprzątanie na terenie hali produkcyjnej Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: orzeczenie o niepełnosprawności