Praca: Nauczyciel geografii r80/3415-1690/21

Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku
Nauczyciel geografii r80/3415-1690/21
Miejsce pracy: Włocławek
Numer: StPr/21/3420
OBOWIĄZKI:
Nauczyciel geografii w Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Nauczyciel geografii
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne
Uprawnienia: PRZYGOTOWANIE PEDAGOGICZNE

Wymagania inne:

Wymagania stawiane kandydatom: posiada odpowiednie wykształcenie z przygotowaniem pedagogicznym lub ukończył zakład kształcenia nauczycieli i podejmuje pracę na stanowisku, do którego są to wystarczające kwalifikacje; spełnia warunki zdrowotne niezbędne do wykonywania zawodu; posiada obywatelstwo polskie; ma pełną zdolność do czynności prawnych i korzysta z praw publicznych; nie toczy się przeciwko niemu postępowanie karne lub dyscyplinarne lub postępowanie o ubezwłasnowolnienie; nie był karany za przestępstwo popełnione umyślnie.W Służbie Więziennej pracownikiem może być osoba, która: ukończyła 18 lat i ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych; daje rękojmię prawidłowego wykonywania powierzonych zadań (uprawnienia do wykonywania zawodu); nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne lub umyślne przestępstwo skarbowe albo wobec której nie został wydany prawomocny wyrok warunkowo umarzający postępowanie karne o takie przestępstwo, a także nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne o takie przestępstwo; dająca rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych; posiadająca zdolność fizyczną i psychiczną pozwalającą na zatrudnienie na określonym stanowisku, którą ustala służba medycyny pracy.

Miejsce pracy:

Włocławek

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

324,39 - 445,06 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku