Praca: Nauczyciel języka angielskiego

Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi
Nauczyciel języka angielskiego
Miejsce pracy: Kęsowo
Numer: StPr/24/0039
OBOWIĄZKI:
Planowanie i realizowanie zajęć dydaktycznych i wychowawczych.Rozwijanie zdolności i zainteresowania każdego dziecka.Dbanie o bezpieczeństwo dzieci.Prowadzenie zajęć metodą komunikacyjną i audiowizualną
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kęsowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi