Praca: Nauczyciel języka angielskiego


Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu
Nauczyciel języka angielskiego
Miejsce pracy: Lisewo
Numer: StPr/20/0332
OBOWIĄZKI:
Nauczyciel języka angielskiego w oddziałach przedszkolnych i klasach I - VIII
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: pedagogiczne, specjalizacja: język angielski

Miejsce pracy:

Lisewo


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Nauczyciel chemii

  • Powiatowy Urząd Pracy w Żninie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Mięcierzyn Dodane: 2020-08-07
    • realizacja podstawy programowej z chemii,organizacja zajęćWymagania konieczne: Zawód: Nauczyciel chemiiWykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

  • Zobacz więcej
  • Nauczyciel fizyki

  • Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Przepałkowo Dodane: 2020-08-07
    • Nauczyciel fizyki w klasie 7 i 8, prowadzenie lekcji, opieka nad wychowankami, prowadzenie dokumentacji szkolnej.Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat),...

  • Zobacz więcej
  • Nauczyciel geografii

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Świecie Dodane: 2020-08-07
    • Nauczanie przedmiotu geografi w Liceum i Technikum.Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: geografiaUprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

  • Zobacz więcej