Praca: Nauczyciel języka angielskiego


Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie
Nauczyciel języka angielskiego
Miejsce pracy: Witkowo
Numer: StPr/22/1106
OBOWIĄZKI:
prowadzene zajęć języka angielskiego dla dzieci w wieku 3-6 lat
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Miejsce pracy:

Witkowo


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego

  • Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Sępólno Krajeńskie Dodane: wczoraj
    • Obowiazki nauczyciela wychowania przedszkolnego Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Wymagania inne: Wymagane wykształcenie wyższe pedagogiczne w zakresie...

  • Zobacz więcej
  • Nauczyciel Kursów

  • Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Włocławek Dodane: wczoraj
    • w zakresie następujących zagadnień: Kursy stacjonarne: Przedłużanie rzęs metodą 2-3D / metodą 1:1 / Volume Russian (4D-8D) Laminowanie i lifting rzęs Stylizacja brwi –...

  • Zobacz więcej
  • Nauczyciel Kursów

  • Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: wczoraj
    • w zakresie następujących zagadnień: Kursy stacjonarne: Przedłużanie rzęs metodą 2-3D / metodą 1:1 / Volume Russian (4D-8D) Laminowanie i lifting rzęs Stylizacja brwi –...

  • Zobacz więcej