Praca: Nauczyciel języka angielskiego

Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Nauczyciel języka angielskiego
Miejsce pracy: Nowe
Numer: StPr/20/0991
OBOWIĄZKI:
nauczanie języka angielskiego w grupach przedszkolnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: nauczyciel j. angielskiego
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Wymagania inne:

umiejetność pracy z dziećmi w wieku 3-6 lat

Miejsce pracy:

Nowe

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 818 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu