Praca: Nauczyciel matematyki


Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Nauczyciel matematyki
Miejsce pracy: Warlubie
Numer: StPr/20/0934
OBOWIĄZKI:
nauczanie matemetyki w klasach IV-VIII
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: matematyka
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne


Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie w zawodzie

Miejsce pracy:

Warlubie


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie


Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu



Zobacz podobne oferty

  • Operator żurawia stacjonarnego r24/2404-1164/20

  • Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Mikorzyn Dodane: 2020-10-07
    • Operator żurawia stacjonarnegoWymagania konieczne: Zawód: Operator żurawia wieżowegoWykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brakUprawnienia: OPERATOR ŻURAWIA IŻ WIEŻOWEGO...

  • Zobacz więcej
  • Elektryk r60/1482-747/20

  • Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Włocławek Dodane: 2020-10-07
    • montaż i przeglądy systemów wentylacyjnych, praca na wysokościWymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne Wymagania inne: wykształcenie elektryczne,...

  • Zobacz więcej
  • Sprzedawca

  • Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Aleksandrów Kujawski Dodane: 2020-10-07
    • Sprzedaż art. spożywczychWymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

  • Zobacz więcej