Praca: Nauczyciel przedmiotów mechatronicznych (nr 0062)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Nauczyciel przedmiotów mechatronicznych (nr 0062)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/0062
OBOWIĄZKI:
- PROWADZENIE ZAJĘĆ Z PRZEDMIOTÓW MECHATRONICZNYCH.- ZAJĘCIA TEORETYCZNE LUB PRAKTYCZNE.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: programowanie

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : STEROWNIKÓW plc[Inne] : WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE ELEKTRYCZNE LUB MECHATRONICZNE LUB PODYPLOMOWE.MOŻLIWOŚĆ PRZESZKOLENIA W PROGRAMOWANIU STEROWNIKÓW.PENSJA BRUTTO JEST UZALEŻNIONA OD POSIADANYCH KWALIFIKACJI.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 046 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy