Praca: Nauczyciel przedmiotów zawodowych logistycznych


Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Nauczyciel przedmiotów zawodowych logistycznych
Miejsce pracy: Nowe
Numer: StPr/21/0599
OBOWIĄZKI:
praca w zakresie dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńczym
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: logistyka
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Miejsce pracy:

Nowe


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Nauczyciel na kursie Kierownik wypoczynku

  • Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Grudziądz, Inowrocław Dodane: dzisiaj
    • JEŚLI DO NAS DOŁĄCZYSZ BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ: Zapewnieniem nauczania na najwyższym poziomie i profesjonalizmu w działaniu Sprawieniem, aby nasi uczniowie i słuchacze byli...

  • Zobacz więcej
  • Nauczyciel na kursie Wychowawca wypoczynku

  • Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Grudziądz, Inowrocław Dodane: dzisiaj
    • JEŚLI DO NAS DOŁĄCZYSZ BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ: Zapewnieniem nauczania na najwyższym poziomie i profesjonalizmu w działaniu Sprawieniem, aby nasi uczniowie i słuchacze byli...

  • Zobacz więcej
  • Nauczyciel na kierunku Pomoc nauczyciela przedszkola

  • Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Grudziądz, Inowrocław Dodane: dzisiaj
    • JEŚLI DO NAS DOŁĄCZYSZ BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ: Zapewnieniem nauczania na najwyższym poziomie i profesjonalizmu w działaniu Sprawieniem, aby nasi uczniowie i słuchacze byli...

  • Zobacz więcej