Praca: Nauczyciel przedszkola z oligofrenopedagogiką

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy
Nauczyciel przedszkola z oligofrenopedagogiką
Miejsce pracy: Cielęta
Numer: StPr/22/0972
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych z dzieckiem niepełnosprawnym
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna z oligorenopedagogiką
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe o kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna z oligofrenopedagogiką, przygotowanie pedagogiczne.----------------------------------------------------------------------------------Praca w godzinach 8:00-16:00.

Miejsce pracy:

Cielęta

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy