Praca: Nauczyciel przedszkola


Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi
Nauczyciel przedszkola
Miejsce pracy: Raciąż
Numer: StPr/21/0017
OBOWIĄZKI:
prowadzenie diagnozy osiągnięć dzieci oraz wspieranie ich indywidualnego rozwoju zgodnie z ich możliwościami psycho-fizycznymi
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Miejsce pracy:

Raciąż


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

3 100 - 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Technik prac biurowych

  • Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Świątniki Dodane: wczoraj
    • prace biurowe wypisywanie faktur archiwizowanie dokumentów obsługa interesów firmy Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Uprawnienia: Obsługa...

  • Zobacz więcej
  • Pracownik działu pakowalnia

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: wczoraj
    • Pakowanie ręczne pierników, naklejanie etykiet, zgrzewanie folii, pakowanie do opakowań zbiorczych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: umiejętności...

  • Zobacz więcej
  • Krajacz

  • Powiatowy Urząd Pracy w Żninie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Żnin Dodane: wczoraj
    • -obsługa maszyn i pił taśmowych-przygotowanie detali do produkcji Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: czytanie rysunku technicznego

  • Zobacz więcej