Praca: Nauczyciel przedszkola

Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Nauczyciel przedszkola
Miejsce pracy: Świecie
Numer: StPr/21/0781
OBOWIĄZKI:

organizacja i realizacja zadań dydaktyczno wychowawczych i opiekuńczych, współpraca z zespołem i klientami placówki, współpraca z pracownikami niepedagogicznymi w celu utrzymania ładu i porządku.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: nauczanie wczesnoszkolne i przedszkolne

Miejsce pracy:

Świecie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 496,21 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu