Praca: Nauczyciel przedszkola

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego
Nauczyciel przedszkola
Miejsce pracy: Lubicz Dolny
Numer: StPr/22/0704
OBOWIĄZKI:
zg
Miejsce pracy:

Lubicz Dolny

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego

Zobacz podobne oferty

  • Nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Sierosław Dodane: 2022-06-29
    • Nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa30 h tygodniowo Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: edukacja dla bezpieczeństwa

  • Zobacz więcej
  • Nauczyciel języka polskiego

    • Nauczyciel języka polskiego w klasach IV-VIII oraz biblioteki w klasach I-III Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: polonistyka

  • Nauczyciel / Korepetytor wybranego Przedmiotu Szkolnego

  • Moose Polecane Korepetycje Zuzanna Łoś, Marek Łoś Spółka Jawna Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / BYDGOSZCZ, TORUŃ, Chełmno, Grudziądz, Inowrocław, Łochowo, Osielsko, Szubin Dodane: 2022-06-29
    • ZATRUDNIMY ABSOLWENTÓW I STUDENTÓW DO PROWADZENIA LEKCJI I KOREPETYCJI Z PRZEDMIOTÓW matematyka, fizyka, chemia, biologia, język polski, historia i WOS, muzyka i wiele innych NA...