Praca: Nauczyciel przedszkola


Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie
Nauczyciel przedszkola
Miejsce pracy: Szczepanowo
Numer: StPr/21/0547
OBOWIĄZKI:
praca z dziećmi w wieku 2,5-4 lat
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, specjalizacja: edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna


Wymagania inne:

pedagogiczne edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna

Miejsce pracy:

Szczepanowo


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie



Zobacz podobne oferty

  • Pracownik fizyczny

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Gorzeń Dodane: wczoraj
    • Przecieranie drewna konstrukcyjnego Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: Doświadczenie zawodowe na stanowisku, uprawnienia zawodowe,...

  • Zobacz więcej
  • Pracownik budowlany

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Sadki Dodane: wczoraj
    • murowanieocieplaniemalowaniePracodawca zapewnia dojazd do miejsca wyk. pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: mile widziane...

  • Zobacz więcej