Praca: Nauczyciel socjoterapeuta

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Nauczyciel socjoterapeuta
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/21/1849
OBOWIĄZKI:
prowadzenie zajęć rozwijających kompetencje emocjonalno- społecznewysokość wynagrodzenia uzależniona od stopnia awansu zawodowego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Nauczyciel niedostosowanych społecznie (pedagog resocjalizacji, socjoterapeuta) (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Wymagania inne:

wymagane min. 2 lata doświadczenia w zawodzie socjoterapeuty

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 252,91 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia