Praca: Nauczyciel terapeuta

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Nauczyciel terapeuta
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/21/0767
OBOWIĄZKI:
Zgodnie z ustaleniami wewnętrznymi (wydanymi przez dyrektora, wicedyrektora) prowadzenie zajęć o charakterze edukacyjnym oraz terapeutycznym w sposób poprawny metodycznie i merytorycznie. -- przygotowywanie planu pracy, pomocy terapeutycznych, dostosowanych do możliwości i potrzeb rozwojowych uczniów;- rzetelne i terminowe prowadzenie dokumentacji terapeutycznej (arkusze rejestracji zadań, spis zadań, lista wzmocnień, programy redukcji zachowań niepożądanych) zgodnie z zaleceniami dyrektora.- Uwzględnianie zaleceń z obserwacji wspierającej oraz superwizji i wdrażanie ich natychmiast do swojej pracy (w aspekcie stosowanych metod, technik behawioralnych, przygotowania zadań i pomoc terapeutycznych)- Współpracowanie z rodzicami uczniów w formach i zakresie ustalonym w Statucie szkoły.- Współpracowanie z innymi nauczycielami, w celu zapewnienia ciągłości oraz zachowania jednolitego sposobu oddziaływania terapeutycznego wobec uczniów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Nauczyciel upośledzonych umysłowo (oligofrenopedagog)
Zawód: Psycholog
Zawód: Nauczyciel przedszkola
Zawód: Pedagog specjalny
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika specjalna

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 3 500 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia