Praca: Nauczyciel wpomagający

Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią
Nauczyciel wpomagający
Miejsce pracy: Szubin
Numer: StPr/21/0010
OBOWIĄZKI:
współorganizowanie kształcenia ucznia niepełnosprawnego, praca z uczniem posiadajacym orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Nauczyciel upośledzonych umysłowo (oligofrenopedagog)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika specjalna

Miejsce pracy:

Szubin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią