Praca: Nauczyciel wspomagający


Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie
Nauczyciel wspomagający
Miejsce pracy: Świerkówiec
Numer: StPr/24/0305
OBOWIĄZKI:
praca z dziećmi niepełnosprawnymi w przedszkolu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)


Wymagania inne:

predyspozycje do pracy z dziećmi z orzeczeniem niepełnosprawności

Miejsce pracy:

Świerkówiec


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie



Zobacz podobne oferty

  • Nauczyciel wychowania przedszkola.

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Laskowice (pow. świecki, gm. Jeżewo), Laskowice Dodane: wczoraj
    • Zakres obowiazków wynika ze stanowiska nauczyciela wychowania przedszkolnego. Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: przedszkolna i...

  • Zobacz więcej
  • Nauczyciel logopeda

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Laskowice (pow. świecki, gm. Jeżewo), Laskowice Dodane: wczoraj
    • Diagnozowanie i leczenie różnych zaburzeń mowy, takich jak wady wymowy, trudności w czytaniu i pisaniu. Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne,...

  • Zobacz więcej