Praca: Nauczyciel wspomagający

Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi
Nauczyciel wspomagający
Miejsce pracy: Gostycyn
Numer: StPr/20/0525
OBOWIĄZKI:
pomoc w kształceniu dzieci z orzeczonym stopniem niepełnosprawności, samodzielne prowadzenie zajęć z podopiecznymi, jak również pomoc drugiemu nauczycielowi podczas lekcji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika specjalna lub oligofrenopedagogika

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie zawodowe

Miejsce pracy:

Gostycyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 949 - 4 046 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi