Praca: Nauczyciel wychowania do życia w rodzinie


Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Nauczyciel wychowania do życia w rodzinie
Miejsce pracy: Nowe
Numer: StPr/21/0602
OBOWIĄZKI:
praca w zakresie dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńczym
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Miejsce pracy:

Nowe


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 770 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Nauczyciel przedsiębiorczości

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Szubin Dodane: wczoraj
    • Nauczyciel przedsiębiorczości Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Podstawy przedsiębiorczości Uprawnienia: Przygotowanie...

  • Zobacz więcej
  • Nauczyciel przedmiotów zawodowych logistycznych

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Nowe Dodane: 2021-07-24
    • praca w zakresie dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńczym Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: logistyka Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

  • Zobacz więcej
  • Nauczyciel geografii

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Nowe Dodane: 2021-07-24
    • praca w zakresie dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńczym Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: geografia Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

  • Zobacz więcej