Praca: Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Nauczyciel wychowania przedszkolnego
Miejsce pracy: Świecie
Numer: StPr/20/1009
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie zajęć wychowania przedszkolnego w przedszkolu specjalnym dla dziećmi z niepełnosprawnościami oraz prowadzenie zajęć z terapii behawioralnej i wczesnego wspomagania rozwoju dziecka.Wynagrodzenie zostanie ustalone zgodnie z przepisami obowiązującymi w oświacie (zależnie od poziomu wykształcenia i stopnia awansu zawodowego).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

[Inne] : Przygotowanie pedagogiczne w zakresie wychowania przedszkolnego, oligofrenopedagogiki, terapii behawioralnej, wczesnego wspomagania rozwoju dziecka

Miejsce pracy:

Świecie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu