Praca: Nauczyciel


Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Nauczyciel
Miejsce pracy: Jeżewo
Numer: StPr/20/0988
OBOWIĄZKI:

Zajęcia rewidalicyjne z uczniami słabosłyszącymi.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, specjalizacja: surdopedagog
Uprawnienia: kurs pedagogiczny

Miejsce pracy:

Jeżewo


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Pracownik ochrony (tur)

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Tur Dodane: wczoraj
    • kontrola ruchu kołowego, ruchu osobowego, dostaw i wystawionych WZ, obchody; orzeczenie o ustalonym stopniu niepełnosprawności; godziny pracy 8-20 i 20-8 Wymagania konieczne:...

  • Zobacz więcej
  • Sprzątaczka

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: wczoraj
    • utrzymanie czystości w szkole /sale, korytarze, toalety/ Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Zobacz więcej
  • Pracownik działu eksportu r56/0103-56/21

  • Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Włocławek Dodane: wczoraj
    • pozyskiwanie nowych klientów z rynku zagranicznego, przygotowywanie ofert, utrzymywanie relacji z obecnymi klientami, realizowanie zamówień Wymagania konieczne: Zawód: Specjalista...

  • Zobacz więcej