Praca: Nauczyciel

Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Nauczyciel
Miejsce pracy: Świecie
Numer: StPr/21/0120
OBOWIĄZKI:

organizacja i realizacja zadań dydaktyczno- wychowawczych i opiekuńczych, współpraca z pracownikami i klientami placówki, współpraca z pracownikami niepedagogicznymi przedszkola w celu utrzymania ładu i porządku w pomieszczeniach,

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: dyspozycyjność, dokładność, dobry stan zdrowia
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: Elastyczność, wysoka motywacja, doświadczenie w kontaktach z klientami, dobre maniery.
Uprawnienia: komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : Pracowitość, sumienność, staranność

Miejsce pracy:

Świecie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu