Praca: .Net Developer

ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.
.Net Developer
Miejsce pracy: Toruń

Obecnie (20% biuro/80% zdalnie)
650 - 700 PLN netto/dzień (B2B), (możliwa UoP)

Obowiązki:
  • tworzenie, rozwój oraz testowanie zaawansowanych aplikacji przy użyciu technologii .NET,
  • wdrażanie budowanych aplikacji,
  • rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem, jak również wprowadzanie ulepszeń i usprawnień,
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej,
  • współpraca z innymi członkami zespołu w celu lepszego zrozumienia problemu,
  • współpraca z administratorami zasobów informatycznych w zakresie eksploatowanych aplikacji.
Wymagania:
  • minimum 2 letnie doświadczenie komercyjne jako .Net Developer
  • praktyczna znajomość technologii .Net 4.0 (C#), JavaScript, CSS, HTML, Transact-SQL
  • umiejętność pracy z narzędziami: Visual Studio Ultimate 2015, SQL Management Studio, SoapUI,
  • zna technologie integracyjne (WEB API , WCF, Web Services)
  • posiada doświadczenie w programowaniu z wykorzystaniem języków obiektowych,
  • znajomość relacyjnych bazy danych i język SQL, w szczególności bazy danych MS SQL,
  • umiejętność pracy z systemem kontroli wersji TFS, SVN, GIT,
  • język angielski - dokumentacja.
Dlaczego warto z nami pracować?
  • Solidne fundamenty
  • Ambitne projekty
  • Indywidualny rozwój i przyjazna atmosfera
  • Znane marki
  • Inspirujący liderzy
  • Elastyczność
  • Dodatkowe korzyści
  • System poleceń