Praca: Ogrodnik x 1

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego
Ogrodnik x 1
Miejsce pracy: Głogowo
Numer: StPr/21/0404
OBOWIĄZKI:
zgodny
Miejsce pracy:

Głogowo

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego

Zobacz podobne oferty

  • Ogrodnik

  • Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Tuchola Dodane: wczoraj
    • prace ogrodnicze przy uprawie pomidorów Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: wymagane doświadczenie w pracy w ogrodnictwie

  • Zobacz więcej
  • Ogrodnik terenów zieleni

  • Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Golub-Dobrzyń Dodane: wczoraj
    • wg programu stazu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: umiejetności ogrodnicze

  • Ogrodnik

  • Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bądkowo Dodane: 2021-05-12
    • Ogrodnik Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak