Praca: Ogrodnik

Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie
Ogrodnik
Miejsce pracy: Skępe
Numer: StPr/22/0485
OBOWIĄZKI:

Miejsce pracy:

Skępe

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie

Zobacz podobne oferty

  • Ogrodnik terenów zieleni

  • Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Golub-Dobrzyń Dodane: wczoraj
    • zakładanie i pielęgnacja trawnikó,usuwanie chwastów,przesadzanie i pielęgnacja drzew i krzewów,nawadnianie trawników,drzew, krzewów,wykonywanie zabiegów związanych z...

  • Zobacz więcej
  • Pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Świecie Dodane: 2022-05-24
    • koszenie trawników, pielenie rabat kwiatowych i krzewów, grabienie i wywożenie skoszonej roślinności, sprzątanie terenów zielonychz nieczystości, sprzątanie poboczy ulic z...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Żninie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Barcin Dodane: 2022-05-20
    • Zgodnie z programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak