Praca: Operator cnc

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie
Operator cnc
Miejsce pracy: Chełmno
Numer: StPr/20/0623
OBOWIĄZKI:
Obróbka detali na wydziale CNC
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Chełmno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

3 200 - 3 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie

Zobacz podobne oferty

  • Operator cnc (nr 2350)

  • Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Inowrocław Dodane: 2020-11-24
    • obsługa maszyn sterowanych numerycznie (tokarki, frezarki)Wymagania inne: mile widziane doświadczenie zawodowe

  • Zobacz więcej
  • Operator CNC

  • AMRO-MET Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Szubin Dodane: 2020-11-03
    • Opis stanowiska Przygotowanie i ustawienie maszyny CNC (tokarka/frezarka) do obróbki (bazowanie, narzędzia, mocowanie materiału), Kontrola nad procesem obróbki, Ewentualna korekcja...