Praca: Operator drążarki do ściernic diamentowych (nr 0185)

Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu
Operator drążarki do ściernic diamentowych (nr 0185)
Miejsce pracy: Inowrocław
Numer: StPr/21/0185
OBOWIĄZKI:
Obsługa maszyny do elektroerozyjnej obróbki tarcz diamentowych, obsługa bardzo prostych programów na drążarce, ustawienie odpowiednich parametrów drążenia wg dokumentacji detalu i elektrody .
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: chęć nauki, cierpliwość, dokładność, rzetelność
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Inowrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu